Skandali Tea - Andi - Beart, ja përgjigjet e akuzave - Përputhen, 1 Shkurt 2021
50:16
1,344,017
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on RSloft Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Коментара
 • amandaa h
  amandaa h

  fatma ti per ca po del aty spo del.per pak fam e ca lekkk??

 • amandaa h
  amandaa h

  dhe teaa q luftoi deri n fund per t mbuluar veten 😂😂😂

 • fazile mehmeti
  fazile mehmeti

  Tea je dhelper dinake qe nga fillimi e deri ne fund te njejtin mendim kam pas dhe kam je nje femer shum shum e poshter mjer aj mashkull qe lidhet me ty se ti do ti shkatrrosh shum meshkuj

 • Perputhen Edits
  Perputhen Edits

  Ju lutem 🙏Shikojeni videot ne kanalin tim 🙏🙏 rsloft.info/video/3WbgDgXZfVQdRXDhKS73ag.html

 • Pushteti 4
  Pushteti 4

  Tea reagon perseri duke iu pergjigjur publikut 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 rsloft.info/loft/video/rK1p1ajMvHTXlnY

 • Ramize Amzii
  Ramize Amzii

  V vnhjkhcvvv b p

 • Bes Bau
  Bes Bau

  POA MELISA POA 😂😂😂TI SJE ASPAK MA MIRE.. SHKO SE TE PRET PIDARASI ANDI.. PO EDHE TI DOT GJENDESH NE KET POZITE.. ATDHEUT NE FUND DO TI MBETEN KOQET E MIA.😂😂😂😂😂😂VEPRISTI QE KA EC MALE DHE FUSHA QE TE SHKON AZIL NE EUROPE..POR VAJZA E PASKA LEXUAR SHUUUM SHPEJT KARAKTERIN E ATDHEUT DHE BYE BYE VEPRIST.. 😂😂😂😂😂😂

 • Bes Bau
  Bes Bau

  MELISA NATYRISHT QE BEN LOJRA.. MELISA DHE FLLIQESIRA ANDI JAN SBASHKU.. SHPEJT DOT DEL E VERTETA.. BEARTI U TREGUA BURRE BURRASH.. JO SI FLLIQESIRA ANDI

 • Bes Bau
  Bes Bau

  VIJA NGA HICI DHE ME KAN SHFRYTEZUA IMAZHIN E ANDIT 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ PO KUSH TE BESON TY MOR DJAL I FLLIQUR QE KE VETEM LEKUN SYNIM.. PRODUKSIONI ESHT SHUUUM ME I MIRE SE CDO PRODUKSION GJERMAN.. KTA TE DY DOT ISHIN NE GJYGJ SIKUR TE ISHIN NE GJERMANI.. PER MASHTRIM DHE AKUZA TE PABAZUARA NE ASGJE... KY GENJESHTARI QE GJOJA KA HARXHUAR NGA 10.000EURO NE NATE.. NDOSHTA KA ENDERUAR SE KA HARXHUAR AQ LEK.. GENJESHTAR NR 1..CKA TE BEN LEKU STA BEN AS ARMIKU!!! KUR JA JEP DOREN MASHTRUSIT, AJ TA HA EDHE KA... TOP CHANELI DUHET TE PADITEN DHE DUHET TI KTHEJN LEKET QE KAN FITUAR PA TE DREJTE.. FAMA DHE LEKU JAN FAJTOR.. DY FLLIQESIRA SBASHKU..

 • Bes Bau
  Bes Bau

  HIQE CIGAREN MIRE SE UN MENDOJ SE ANDI ESHT NJE GAY.. ASHTU THITH EDHE K.... ANDI KA QENE NE DIJENI TE TEAS.. U PASURUA NGA PERPUTHEN, DHE FLLIQESIRA DEL DHE FOL KUNDER TOP CHANELIT.. KY KAFSHOJ DOREN QE E KA USHQYER.. UN DO TI KISHA NDJEKUR PENALISHT TE DYT... KTA FLLIQESIRA KAN MASHTRUAR 1 MILION SHQIPTARE.. DHE AJ QE PAGUAN TEAN DHE ANDIN PER REKLAMA, ESHT I NJEJTI MUT!!! MBAJENI MEND FJALET E MIA.. ANDI "PIDARASI" DHE MELISA KAN NJE LIDHJE TE MSHEHT.. PO SHPEJT DOT DEL E VERTETA NE DRIT!!!

 • Iu Iu
  Iu Iu

  Tu e perdor ende emrin e teas dhe andit per klikime, beni nam me gjith at trysni tek konkurentet

 • doliio volay
  doliio volay

  Arjan Konomi per kryeminister👏🏻👏🏻👏🏻

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  U perdore dhe te hodhen ne kosh o andi 1.ta beri mire bearti qe te perdori si breke o i peshtire.ti nuk ke moral bashke me ate bushtren fshataren e fierit

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Andi 1 baraz me plehre

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Ca do thuash tani o letyre andi 1 qe ju ture andit 2 o i peshtire.publiku te perbuz dhe do pesosh nje dem ne bisnese se nuk te takon gje vec neverise

  • doliio volay
   doliio volay

   Mashalla per meloqen Qeka ber goc e mir ben filma sikur nuk eshte ne dijeni per andin dhe per teje . Reja eshte nje femre e requr me keto istorira

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  O andi 1 o i degjeneruar thuaj mamit te sponsrizoj pushimet e beartit me ate plehren tean qe as emrin sja vlen tja permendesh

 • fjorda Dervishi
  fjorda Dervishi

  Tea 👎👎👎 shumzim me 0. Kam qem një fanse e teas😏 zhgënjim i madh. TURP TI VIJ....

 • Sidrit Skara
  Sidrit Skara

  Vilson skarra

 • Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami

  Bora eshte pjese e lojes dhe tallet me publikun kur ben sikur nuk di gje.komplet bastarde bora je per turp

 • Silva Tafciu
  Silva Tafciu

  Ca shtrige kjo fatma

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  I dogji Melises dhe Atdheut fjala e Edisonit 🤣 Melisa fake deri te floket 🤣

 • hate jashari
  hate jashari

  Pa qfar moderatore pa pik kulture qysh nderyhyn veq vet fol

 • Kosova Gaming
  Kosova Gaming

  Gjynah Bora pale qfar kontrate e ka qe e detyrojn me rrejt kaq mir

 • Jozi Marku
  Jozi Marku

  Si ka per tqen produksjoni i paster Kur kjo drejtusja e emisjonit Ka ndar familjen e vet

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Z0g0g hd

 • bobi londres
  bobi londres

  Prishja e ciftit Andi-Tea i ka zhgenjyer me shume shqiptaret sesa qeverisja e Edi Rames kto 8 vitet e fundit....

 • Megi E
  Megi E

  🦦

 • Miri korra
  Miri korra

  I humbet vlerat un i besoi tea dhe andit emision vari bidonato e vazhdoni akoma tu rreit popllin ma dai

 • Z b
  Z b

  Po eshte e vertet qe talleni me njeritjetrin dhe ati brenda ne emision Beni si te ndershme mjer ajo familje nje ju fut ne der

 • Z b
  Z b

  Amon kush po te kritikon kjo qe merret me kuja 😂😂😂😂😂

 • Z b
  Z b

  Mashalla per meloqen Qeka ber goc e mir ben filma sikur nuk eshte ne dijeni per andin dhe per teje . Reja eshte nje femre e requr me keto istorira

 • Pal Shjefni
  Pal Shjefni

  Mevlan 🥰🎩🍨

 • Arta Pousia
  Arta Pousia

  Po kur flet dhe kjo Ana qe deshte te bente kompormis qe te dilte cift me Arbrin

 • Ledio Almadhi
  Ledio Almadhi

  po ksak fatmes kisj i ka dhene fame se flet pa lidhje fare ... thjeshte nje cop injorante

 • Silenciator /
  Silenciator /

  E falenderoj Zotin qe nuk e shikoj me kete emision...para disa puntatave dmth para rastit te “bujshem” mes Teas Beartit dhe Andit me nuk e kam shiku, rasti i ketyre dhe ajo kryekurva Olsa si me thene ma kan vulose qe mos ta shikoje me...keto “emisione” dhe tjerat jam binde qe ne to ska vlera, ska turp ska kulture, por ka vetem lakuriqesi bullizem sharje fyerje pa ndale, keshtuqe njerez te dashur shfrytezojeni kohen per dicka me me vlere, sepse keto jane biznes per “ATA” dhe humbje kohe per JU!

 • ArkivaMusic
  ArkivaMusic

  Don Xhoni tallava rsloft.info/loft/video/iZaqu2rcs5O4bmE

 • nertil Islamaj
  nertil Islamaj

  Uaaaa😱

 • My tarara
  My tarara

  Mbulle

 • capo riko
  capo riko

  Po si nuk doli nje njeri qe ta kuptonte qe e gjitha kjo eshte nje skenar dhe ata akoma jane duke aktruar dhe duke bashkepunuar me programin.. Edhe pse kane dale nga emisioni jane akoma brenda skenarit , e kuptoni ca po them apo jo . ( E gjitha kjo ngjall interes edhe diskutim dhe perkthehet ne money per te gjithe o njerez). Shikoni beni diçka per veten dhe jetet tuaja per pasardhesit tuaj sepse kta kane llogari te rende.

 • Halili Skender
  Halili Skender

  Z0g0g hd

 • Arla Hysko
  Arla Hysko

  Dikush ti sqarojë Fatmës që thuhet domethënë, dhe jo domthën se na grrici veshët

 • Shqiptar Deqani
  Shqiptar Deqani

  Haha jau ka rras Bearti mir

  • Music Live
   Music Live

   rsloft.info/loft/video/q9ujz7OWtGPIj2E Shqipja, plas bomben tjeter konkurentet brenda perputhen jane k....

 • dafinaa islami
  dafinaa islami

  ca esht bo melisa me ato luk ashtu si idiote mi

 • Athina Sina
  Athina Sina

  Sa e bezdisur kjo melisa

 • niemand
  niemand

  Lediana si lop flet e vepron nuk e ka iden as se qfar flet

 • Remy Remys
  Remy Remys

  Akoma me keto prostituta ne tv erdhi vera gati per Dubai edhe rrugeve te europes fillojne Pune eskorta ( PROSTITUTA me fame)

 • Emil Lleshi
  Emil Lleshi

  Andi nuk genjeu aq ishte kontrata 5 mije ero per ju produksjon palocoje

 • Riad Celufi
  Riad Celufi

  Emision i shpifun megjith protagonistet e emisionit Pisa jashtqitja e shqiptareve jeni 😊

 • Ervin Aliaj
  Ervin Aliaj

  Kjo melisa kot flet Kjo i di te gjitha deri sa eshte me Andin bashk Ndaj rri si pule e lagur

 • Miri Muça
  Miri Muça

  Po unë mendoji që po tallni

 • Leandro Hameti
  Leandro Hameti

  Mbylleni emisjonin njerz te korruptuar

 • im your fantasy
  im your fantasy

  Kjo bora sa e pa cipe osht, nderkohe qe e nderpert arianin duke dhen nje mendim, i drejtohet duke i then me fal Arian ta mbaroj 🙄, po ti moj pse e nderpret ate ne gjyst e pa edukat, plus osht me i moshuar se ty

 • ALBANA HAXHILLARI
  ALBANA HAXHILLARI

  POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,U SHPORFSH ti bashke me gjithe seriozitetin tend krejtesisht finta ( fallco) si mund ti te dilje ndryshe duke marre parasysh jeten tende REALE.

 • im your fantasy
  im your fantasy

  A jom e vetmja qe me acaron buza e shtrember e sindit sa her fol 🙄

 • Emma Emma
  Emma Emma

  Ckeni mo me tean se keni inat se ju doli vertetat sa te cmendur jan ato njerz qe ju shikojnë humbin kohen mu me dilni ne rrjete sociale ne vertet nk ju shikoj fare po fare,ja si ben kjo lesh kuqja geg mek se flet fjalet qe ja thojn kufje ikni fallso

 • Desara Leka
  Desara Leka

  E kuptoni sa kot ja fusni! Ja ben Bora ja kontrata dy faqe vetem esht pse ku esht e frikahme kjo, nderkohe tregon vetem faqen e pare ku shkruhet emri dhe vendlindja! Keshtu mundohen tja hedhin kto! Na trego pra pikat ate donim te dinim ne!

 • Baggelis Ntisios
  Baggelis Ntisios

  per te gjith qe kini share anen besoj e kuptuat sa pa ment jini

 • ziko ziko
  ziko ziko

  Arjan je njeri me vizion i durushem.po te ishte ne ate vend qe je ti ja kisha hequr mitralozit karikatorin.Te lumte o Arjan.

 • ziko ziko
  ziko ziko

  Bora ! Vol mi Gove me me avash jo si mitraloz i prish se na e bone corbe qe esht thartuar nuk u more me hall apo i dini juve dhe gjoja i dime edhe ne . Terr e Terr e na hutove.

 • Miss Ela Hoxha
  Miss Ela Hoxha

  Bravo Arjanit, bigg UP per ty

 • Hana Gjorllaku
  Hana Gjorllaku

  Boll mashtrut shef sa bukur i keni msu me fol te gjithe MASHTURSA !

 • Mario ALB
  Mario ALB

  Per 15mij € ne muaj e nxorri Mamin ANDI. BRAVO CUNI MAMIT TE BUKUR

 • flutura spahiu
  flutura spahiu

  Like aj qe hin veq me i lexu komentet😂

 • xhoi jahaj
  xhoi jahaj

  Bora i nderpret fjalen Arjan Konomit . Turpi zotit .

 • any name
  any name

  kot mundoheni ti shpjegoni dhe te manipuloni publikun sepse te gjith e kan marr vesh te verteten

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi

  Bora femer pa pike respekti,nuk len njeri te flasi te gjitheve ua ndrepret fjalen me friken qe do i shkaj goja do nxjerrin te vertetat,sidomos Arjanit pa pik respekti non stop ia nderpret fjalen sepse ai eshte i sinqert dhe mund ti nxjerr zbuluar.

 • Solid Ledjo
  Solid Ledjo

  hani mut me kileeeee

 • Sokol Allaraj
  Sokol Allaraj

  Per nje dite ky program ka mbi nji milion views . Hajde shqipetare hajde,nejse a jeni te gjithe bashke me 25 prill?

 • Hasan A
  Hasan A

  Fake

 • Arush
  Arush

  E treguat se kush jeni, po nuk bet sic do Olsa ja merr I direkt Instagramin dhe e poshtroni para botes nje 21 vjecare, ju si program manipuluat me imazhin e saj turp tju vije! Per ndryshe nuk ja kishit bllokuan Instagramin.. Nuk merreni me ngjarje te renda si perdhunime e vrasje po si ta ulni nje femer.. Turp tju vije,ajo Mund te bej cte doje me jeten e saj,na paska genjyer neveeee Mos pyet mashtruse Olsa nuk e besoj se Tea ka genjyer qe ju keni qen ne dijeni..por juve u rritej audience vetem nga ato 2 personazhe..une qe dua ta ndjek e ndjek prap add e saj eshte teadhefluffy DUKEJ edhe gazetare tek shqipria live se I xhelozonin pse ka 500k po me besoni se prap do I ndertoj Ajo.. Se xhdo Konkurrent qe ka dal prej aty u ka nxjerr Masken, edhe vet bearti kur doli Tha se ka voice dhe shum fakte prandaj nuk e nxorre ne gjygj se do humb it jo qe jeni aq te mire se ate qe mundesh it ja morret Teas menjeher..shqipja na u be spiuni botes po ate duam ne shqiptaret Spiunat...

 • Elzan Rizoni
  Elzan Rizoni

  Shyqyr erdhi Melisa

 • Kevin Pfeiffer
  Kevin Pfeiffer

  Shumica nga kto jasht programit qihen shqepen

 • Kimet Ajazi
  Kimet Ajazi

  Arjan Konomi nuk je ti per ne kte emision kisha shum deshir ta ndiqja kte emision por qenka falls cdo sekond Arjan Konomi meriton ne ndonje emision edukativ te jesh apo ne drejtime institucionale te larta qe tju japesh drejtime te duhura jo ne kte emision leri ato flluskat e sapunit qe perfaqesojn ate emision respect Arjano .

 • Robert Zaku
  Robert Zaku

  Keto emisione, interneti, televizionet, muzika, etj, ne vend te sjellin argetim, edukim tek shoqeria por vetem e degjenerojne ate. Sjam me enver hoxhen por ai bente mir qe nuk e lejonte te degradohej arti keshtu. Keto e kane degjeneruar rinine e sotme

 • Devi Pano
  Devi Pano

  penaliteti do te jete thjesht 5000 euro hahahahahhahah thjesht 5000 euro jan si beni dhe ju

 • Devi Pano
  Devi Pano

  Sindi na i shpife me kto buzet kush ti ka lyer sikur t ka dhjere

 • Jonny J788
  Jonny J788

  Tju vjen turp producionit ja keni blloku istragram e yut te tehes

 • Hitet Shqiptare
  Hitet Shqiptare

  Po ec o Bora ca na tregon kontraten se mos do i nxirrni te gjitha ne televizion para publikut

 • djali puntor!
  djali puntor!

  Po sa genjeni!! si ka munsi gjith ai tv dhe me nje kontrat sikur po shisni derra pa nje stam pa vul! Apo hajt kete ginjeni me shum ete justifikoheni.. dhe i derguat badigardat andit pasi foli!!

 • PROTECTOR ᴡᴇʙ
  PROTECTOR ᴡᴇʙ

  Mos e humbisni kete video ,kan ber editime per te qeshur me kafsh te teas andit dhe beartit 🤣 esht lot mos e humb ➡️rsloft.info/loft/video/d7Ch0oG4xpjIfoI

 • Mad Cobra
  Mad Cobra

  kur flet kjo melisa mvje tvjell🤮

 • Tani Tr
  Tani Tr

  Deri para pak minutash fole ca gjona drejta, pastaj e dhj** duke then qe Andi e Tea shkalluan nje Shqiperi te ter?e ke seriozisht ti? I plasi ka** nje pjese te madhe te popullit shqiptar se cfar beri Andi dhe Tea, as qe i rruhet fare se populli ka halle tjera sa dush, bile nje pjes e madhe as nuk ja di ekzistencën kti lloj emisioni, dhe nje pjesë tjeter (ku boj pjesë dhe un)kam fillu t'a ndjek tashi von per t'vetmen arsye me kalu nja i or kohen dhe me pa kur zihen karakurvat me njona tjetren dhe kur zihen po ashtu kta "burat" gjasme bojn si cuba per ti mbrojt, ja per kte e shikoj un, me pak fjal per te tall ka*** nja i or

 • Tani Tr
  Tani Tr

  Ve re qe atdheut nuk po i zë vendi vend, si ne siklet duket,a thu do e ken kap dhe ate ne foto me dashnore?ca spret prej ktyre "burave" dhe "femra" qe jan ktu,kta turpin e hajn me buk

 • Djal Tropoje
  Djal Tropoje

  A kjo fatma duhet me digjeneru femer kot... ju permend veq famen ske pse me jau permend asht diqka qe e kan arrit vet me zotsit e veta perputhje ka pas edhe vjet po jam kto konkurent qe kan arrit kan shum me zotsin e vet dhe fatma nuk esht asgje para ktyre

 • Blendi Gashi
  Blendi Gashi

  Tashi kush do dali

 • Tani Tr
  Tani Tr

  Po kjo Sindi ci ka kto buz si sum pule

 • Alb4ever
  Alb4ever

  Plot twist.Bearti ja futi balonin Tea's

 • Tani Tr
  Tani Tr

  Gjith njesoj jeni , baxhella, edhe ju qe flisni gjoja se prisja ndoshta bëni dhe mo keq ,duhet me pas llogjik shum te dobet me besu qe realisht ju keni qellime te pastra me gjet ktu ke kjy palaço emision partnerin e jetes tuaj,do ishte absurde t'a mendoje, ajo Femer apo mashkull qe e mban veten serioz te ndershem partneren e tij te jetes e kerkon jasht ,jo ktu,kshuqe perfundimisht them pa pik dyshimi se kjy esht emision mistrec dekostruktiv, mjer brezi ri me cfar"ushqimi" po rritet, realisht m'vjen shum keq per femijet adoleshentet e sotem

 • A G
  A G

  5 mije euro job po u largove nga emisioni po ju i paskeni marr peng njerzit ne ate emision pra nuk mund te tërhiqen dot mbrapshtë vetem per ket do ju hidhja ne gjygj si produksion, ato filluan te aktronin dhe nuk u tërhiqeshin dot me, kushedi sa pisllëqe te tjera ekzistojnë ne ate kontrate pse nuk e lexoni komplet, un dyshoj qe ato qe ke ne dor nuk eshte originalja shpresoj qe andi te kete nje kopje, i kaluat ne depresion njerzit aty brenda qe nuk tërhiqen dot mbrapshtë nga frika e 5 000 erove, rrini pa merak publiku shqiptare eshte rrit me padrejtesi dhe gjëra falso dhe qesh dhe i duket normale gjithcka ngrini ne kembe

  • A G
   A G

   Ajo qe është e paster nuk e tradhton ftytyra bravo kësaj bjondes qe si di as emrin bravo

 • burim bexheti
  burim bexheti

  Emisjon me pa real ngjith historin e shqipris turp.

 • Clayde Clayde
  Clayde Clayde

  Fatma duhet te jet opinioniste e perhershme e Per💋

 • Matilda
  Matilda

  Me duket mua apo Bora ka mesuar permendesh reklamen e Açaione??

 • Charli Dameloi
  Charli Dameloi

  Qysh rrejn

 • A A
  A A

  Allish-verish- TURQISHT Riskuar- ANGLISHT Po fol shqip o Fatma se na e shpifeeeee

 • channel illyrian
  channel illyrian

  Sindi gabele e vogel, te ik buza shtrembt si mal me gunga nga silikon tullumbacja

 • Ferdinand Cuku
  Ferdinand Cuku

  Muzik

 • Comenter ONLY
  Comenter ONLY

  O popull ,keta tallen me ne dhe nuk i mund njeri sepse ju vazhdoni 1 ml klikime akoma.Olsa po kenaqet nga e gjithe kjo,se ne vdesim per thashetheme. Dhe jam e bindur se Andi me Tean u perdoren por nuk kane shans tja dalin me ata,do humbin prap.Ju mos beni unfollow atyre ,po kesaj loje qe luhet aty ,qe nuk eshte emision dashurie por harem.Te gjith aty shtiren.Keq me vjen por dhe Arjani sme duket real sepse po te ishte i drejte do kishte ikur nga emisioni.Ëhë dhe dicka,Antonela te Prime kishte harruar te hiqte unazen e marteses me duket. 😂

 • Elson Sula
  Elson Sula

  O Fatma po pyet nje her produksionin mbase e bere edhe kte loj 😂😂😂😂

 • Flutra Atipi
  Flutra Atipi

  Met emisoni tu sqaru akuza ska lidhje me.perputhje

 • Ilian Vanella
  Ilian Vanella

  Nuk jane njerzit budallenj olsa

 • Jurgen Muca
  Jurgen Muca

  Vec tu rre popllin bojn lek kto kudo vec Politik