NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:45
4,012,727
Reddit
Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Коментара
 • Albania Albania
  Albania Albania

  King

 • afrim beqiri`
  afrim beqiri`

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Durresi Durresi
  Durresi Durresi

  Bravo cuni lagjes

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  noizy

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi

  zinjo

 • leo leo
  leo leo

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 • roland perkola
  roland perkola

  👌👌👑🤯👌

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑

 • Kleard Nikolli
  Kleard Nikolli

  OTR BRO king

 • Le Lui
  Le Lui

  Noizy fineeeem feat !!!!

 • Efe BERK ARNAVUT
  Efe BERK ARNAVUT

  Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

 • Sherif _rashiti
  Sherif _rashiti

  2024 kush e ngjon hala

 • Bujar Idrizi
  Bujar Idrizi

  Super kenge 🇦🇱💪🏆

 • Sara Zabërgja
  Sara Zabërgja

  real life bravoo

 • Romina Daja
  Romina Daja

  🤩😘

 • ff klejdo
  ff klejdo

  sa like për noizy

 • aigokeros tavros
  aigokeros tavros

  NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

 • Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj

  GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

 • Gëzim Selami
  Gëzim Selami

  Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

 • Selman Lambaj
  Selman Lambaj

  👏 bravo

 • Eneri Zito
  Eneri Zito

  Respect form🇦🇱

 • WHISKY FF
  WHISKY FF

  Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Aleksander Hamzaj
  Aleksander Hamzaj

  Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑🤯🤯👑

 • roland perkola
  roland perkola

  Otr

 • finemi ola
  finemi ola

  O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

 • Greta Rusi
  Greta Rusi

  Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

 • Endi
  Endi

  Un jam nipi dibranit👑👑

 • Aldo Aldi
  Aldo Aldi

  Shum nolt

 • Elton Kapaj
  Elton Kapaj

  Made Noizy

 • ALBANIA BLOOD
  ALBANIA BLOOD

  Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

 • Shuajb Vrana
  Shuajb Vrana

  😘👌👌👌👌

 • Po Joni
  Po Joni

  Hup

 • mozzik my world
  mozzik my world

  #OTR

 • cristy zekio1
  cristy zekio1

  Love youuuuuuuu

 • ST DANJEL
  ST DANJEL

  Nojzi is the most beautiful singer

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Nojzi. Me. I miri

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka

  Bravo. Nojzi

 • Klea Bruci Klea
  Klea Bruci Klea

  Kush është me OTR

 • VENOM
  VENOM

  👊

 • Kleart Orgen
  Kleart Orgen

  🇦🇱🇦🇱

 • Alboz ALB
  Alboz ALB

  This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

 • ARI PRO
  ARI PRO

  ❤😏❤

 • drama girli
  drama girli

  Super prz

 • Xhulian Litos
  Xhulian Litos

  Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

 • skerdi skkerdi
  skerdi skkerdi

  Respect from Albania 🎖🏆🏅🥇

 • Valmir Kepi
  Valmir Kepi

  E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

 • roland perkola
  roland perkola

  👑👑👌🤯

 • Kristjan Gjetaj
  Kristjan Gjetaj

  Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Nikola Fejzi
  Nikola Fejzi

  rsloft.info/loft/video/nNposnHH1KWUroo

 • Mirela So
  Mirela So

  Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

 • Gabry A.V.A
  Gabry A.V.A

  uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

 • Alfa Plan
  Alfa Plan

  Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  rsloft.info/loft/video/nNaby6m72YSOh2E

 • Albanian Lyrics 007
  Albanian Lyrics 007

  Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin

  • Best Of M7
   Best Of M7

   O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.

 • Nazmi Agushi
  Nazmi Agushi

  NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.

 • Username ;
  Username ;

  Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video

  shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi

 • DonyBOY
  DonyBOY

  Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • Fitim Cubi
  Fitim Cubi

  ska me ty o baba i rrepit🥇

 • Gamer From HELL
  Gamer From HELL

  Don kari a karrr

 • FF FENIX
  FF FENIX

  Super frestyle

 • Elgin
  Elgin

  Like nese nojzy eshti njishi

 • Sandra Mema
  Sandra Mema

  bravo nje kenge shm.e bukur ❤❤❤❤❤❤😍😍

 • Fatmir Lushaj
  Fatmir Lushaj

  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit

 • Mali Alla
  Mali Alla

  Bavooo

 • Valon 2007
  Valon 2007

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • thereal bonez 187
  thereal bonez 187

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Auto Servis
  Auto Servis

  Ma i miri je

 • planiafer tv
  planiafer tv

  Beh dhe 2

 • Aramush Aradinaj
  Aramush Aradinaj

  Respect for you bad boys don't really make 5PM

 • DAY Tube
  DAY Tube

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

 • endr krrashi
  endr krrashi

  Nojzi king 😈

 • injo zlatan
  injo zlatan

  🔝

 • injo zlatan
  injo zlatan

  🔝

 • injo zlatan
  injo zlatan

  🔝

 • injo zlatan
  injo zlatan

  🔝

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  👑

 • injo zlatan
  injo zlatan

  🐆🥇

 • StelaQendrim Gashi
  StelaQendrim Gashi

  UnikKatil

 • dallandyshe caushaj
  dallandyshe caushaj

  Respekte per krejt shqiptarve dhe zoti ju ruajt familjen♥️♥️

 • coli nuzi
  coli nuzi

  pse po i perdhunon kaq keq keta rekarat kaq shum ........OTR FORE LIFE MAN

 • fabian buraku
  fabian buraku

  otr me zemer

 • Margherita Osmani
  Margherita Osmani

  NOOSI-SONNO-RAIAN-VIVO-IN-TORINO-SE-VEDI-MIO-MESAGIO-MI-MANDI-IL-TUO-NUMERO-TI-CHIAMO😍❤

Потврди
DON XHONI - MAFFIA
02:49
8 мил
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
16 мил
Capital T - RRUSHE
03:26
240 хиљ.
Prvi Servis #57 - Sin
7:45
81 хиљ.