Melisa - Leje ( Official Video )
02:43
2,733,654
UnixMusic
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Коментара
 • Bruna
  Bruna

  Melisa e ke djek fare ecja levizja e te gjitha i percjell te bishtat qe mbajne nga nje dashnore .

 • Ergi Ergi
  Ergi Ergi

  Sa bajat ju filluat te perdorni kengen te gjith per lek 🤧

 • toto Al
  toto Al

  Cifto i jevgjitve se tu dy rrac e zez jan ju qr

 • CLOWN YT
  CLOWN YT

  Per andin

 • Redi Ider
  Redi Ider

  Zoti na rujt 😂

 • NICOLE LAENO FAN
  NICOLE LAENO FAN

  Kenge e bukur❤

 • Sajmir Pepa
  Sajmir Pepa

  Bravvvvooo

 • Denisa Curaj
  Denisa Curaj

  Melisa KING KING JE YLLLLLLLL 💋❤💋❤💋💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤

 • ana ana
  ana ana

  U ben te gjith kengetar🤦‍♀️

 • Sajmir Qera
  Sajmir Qera

  talent i pa zbuluar bravo

 • Davida Quni
  Davida Quni

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Davida Quni
  Davida Quni

  ❤❤❤❤❤❤

 • Elvin Kasa
  Elvin Kasa

  Dhe gjithashtu të gjithë këngët shkojnë deri ose me shume se 1000 kilkime

 • free fire
  free fire

  Shyqyr u veshe te ky klipi😶

 • Vilson Prebibaj
  Vilson Prebibaj

  Cicat i paska harru ke sytjenat e tjera Hahahaha Hahahaha

 • Armanda Velia
  Armanda Velia

  Je si yll❤⭐

 • Sajda Beqo
  Sajda Beqo

  U be me te dashur Andi

 • Sebi Metaj
  Sebi Metaj

  Bytht e forta , faqe bardha ka then nje fjal e urt . Joo eshte kembet e shpejta ,faqe bardha apo nuk e di..... Nejse ne kte rast jane bythet

 • Orlando Stojkov
  Orlando Stojkov

  Nice😄

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👈👍🙏🇽🇰🇦🇱💗

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👈🇽🇰🇦🇱💗

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👈🇽🇰🇦🇱💗

 • Visit Albania
  Visit Albania

  👈🇽🇰🇦🇱💗

 • marieta marieta
  marieta marieta

  Pse thon qe ja kan heq kengen e Melises nha ytube..ja ku eshte ala..

 • Kida Cingerima
  Kida Cingerima

  Eshte kenga me e bukur ne bote

 • Olti Kertusha
  Olti Kertusha

  E verteta del sa do e fshen

 • Eriona Azemi
  Eriona Azemi

  Shum e buker je te dua shum 😘

 • Bora Ceci
  Bora Ceci

  This is gonna be Summer Hit 2021!! Lejini komentet negative, is such a vibeee!

 • Marsela Selimi
  Marsela Selimi

  Sa këng e bukur

 • Ylli Gjafa
  Ylli Gjafa

  😍😍😍😍😍

 • Marsida Tafa
  Marsida Tafa

  ❤❤❤❤💋💋💋🥰🥰🥰😍😍😍

 • Natyra Eshte e frikshme
  Natyra Eshte e frikshme

  Amon se po na lindin n planet fmijet pa kar

 • Orphie Amal
  Orphie Amal

  Kjo veq po din me lunjt durt asigjo tjeter

 • Dorian Buçiza
  Dorian Buçiza

  ÇIT FOKTE UN JOM SHUM E ÇET FATJON 😂😂

  • cqvio doli
   cqvio doli

   ❤❤❤❤❤❤❤

 • Boris Elezi
  Boris Elezi

  kush a bo me knu per zotin 🤦🏻‍♂️

  • cqvio doli
   cqvio doli

   Melisa shume keng e bukur bravo

 • Shkoder Shkoder
  Shkoder Shkoder

  Kenge shum kot Oj melisa nuk ke ze po shko andej idiote se boll bleve klikime po te harxhohen lekt

 • Gent Shala
  Gent Shala

  Nje keng shum e bukur 💥💥💥

 • Xhulia Zylali
  Xhulia Zylali

  Sa shtiren per zotin janë njerëz fallco

 • Zoje Tone
  Zoje Tone

  Meliss r per pudhem je ma e mirs😍🤩🥰💋💋❤❤

 • Marjola Kodraliu
  Marjola Kodraliu

  ☺☺😊😊👏👏

 • Gentiana Ajdini
  Gentiana Ajdini

  Kenge qenka kjo? Kam ndergjuar me shum te thote “ Ate qe ke tash leje leje leje ” edhe “ Se je tu vdek mbas meje meje meje ” macht kei Sinn 🤦🏻‍♀️

 • Bistrica Drita
  Bistrica Drita

  ❤️❤️❤️🌸🌸🌸

 • Agron Asani
  Agron Asani

  BI TCH NR. 1 RROBT TI QIFSHA

 • Ellisa Mardadaj
  Ellisa Mardadaj

  ewwwwwwwww

 • Valbona Cipi
  Valbona Cipi

  Telumt Melissa

 • e. guberja
  e. guberja

  Zot bjere mar ca spo degjojm ca spo shofim

 • Kela Alla
  Kela Alla

  bravo ☺️☺️☺️ Melissa

 • Doci Kumaraku
  Doci Kumaraku

  Melisa shume keng e bukur bravo

 • Fitim Haliti
  Fitim Haliti

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • baki Denisa mucogllava
  baki Denisa mucogllava

  1 mil Shqiptare 2 milion klikime prenda 3 ditesh ,me shum se Dua Lipa ma fammi un piacere 😆

 • Aqif Kopertoni
  Aqif Kopertoni

  Bravo Melissa je më e mira unë jam fansia jote a e di

 • Memeti Mehmeti
  Memeti Mehmeti

  Si kukëll po dokesh e dashur ❤️💋

 • Xhoanaa Kasa
  Xhoanaa Kasa

  super keng

 • Dean Hida
  Dean Hida

  Kkjejejje

 • Nera nera
  Nera nera

  esht shtatzan..😍

 • Lirisa Hetemi
  Lirisa Hetemi

  Melis je e mir ti i qet kenget e mira te dua melisa 💕💞❤😍💖💝

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani

  Bravo na kalle krejt

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani

  Me pelqen si teksti edhe muzika ..Bravo Melisa kshu funksionon shqipri .kishe qef te kendoje e arrite ..sei grande

 • Ert Ert BTS
  Ert Ert BTS

  Kjo kenge eshte zyrtarisht diss per Tean ! Gjithsesi urime Melisa per shikimet e larta te kenges ! ♥️❤️

 • Klodjan llacja
  Klodjan llacja

  Ja Ku doli ajo qe tha fatjoni qe kto kan qen bashk qe në emision . Bravo me kujtohet kur ja bonte kjo : A serjozisht e ke a o fatjon kucari , ca ke me then thuje . Ca do thonte ai i shkreti kur e mori vesh qe ju jetonit me nji shpi . 🤣🤣🤣🤣🤣

 • cqvio doli
  cqvio doli

  Melissa 2milion per vetem 3 dit ..kur se Noyzi 2milion per je jave hajd e merre vesh tani 🤦‍♂️

 • Klodian Krrusa
  Klodian Krrusa

  Sh bukur melisa pudhe pudhe andin andi e tradhtoi tean

  • Xhuljana Tori
   Xhuljana Tori

   mos e tradhëtoi tea andin

 • elda mulaku
  elda mulaku

  je e mrekullushme melisa te dua shum je me e mira shum bukur eke kenduar kete keng te perqafoj shum😙😙💜💜💖

 • Marjo Lelaj
  Marjo Lelaj

  E hapa vetem per te team then ropt ne goj

 • Iva Hoxha
  Iva Hoxha

  Kjo esht cerre bashk me ate And cerrin qe ben cdo gje vec per fam ...Ju kujtohet para se te hikte nga emisjonj si bente sikur sperballonte dot situaten edhe la programin gjoja skuthja po kto jan ca bajga qe duan te marrin fam me zor e ca nuk bejn per te ja arritur 🤢🤮🤮🤮🤮

  • cqvio doli
   cqvio doli

   zhgarravine

 • blerina duraj
  blerina duraj

  Me nje pepruthje u be e fanshme kjo🤣🤣🤣🤣 do bie gjith fisin tim te behen te fanshem🤣🤣🤣🤣

 • 《Jungkook Naskook Jk》
  《Jungkook Naskook Jk》

  Like ai/ajo qe e pelqen☺

 • Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti

  U mbush me k urva me baxhe ella endi i shqiponjave

 • 《Jungkook Naskook Jk》
  《Jungkook Naskook Jk》

  Kush eshte si un qe sa here shoh nje keng do i lexoj te gjitha mesazhet😂😂😂😂😂

  • Jikook J-hope
   Jikook J-hope

   Un🤣🤣🤣

 • Albioni Bossi
  Albioni Bossi

  Pritet bashkpunimi rradhës Melisa - Murat .. titulli : Jazëk Me rob shpie 😜

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj

  Super prositut esht e lindur jo e ber

 • Kejdi Shehaj
  Kejdi Shehaj

  Qr ktu ska lidhje mes fjalve, kshtu di tkendoj dhe 6 vjeci, vec edits, tre fjal pa lidhje dhe boom shqiptaret qe smarrin vesh thoj se esht super keng

 • Alex Zielkowski
  Alex Zielkowski

  Kjo puthja ne fund shume moment I prekur.ne hale shkova direkt.kisha 2 di ditè pa dhi.me ndihmoi shume.

 • Alex Zielkowski
  Alex Zielkowski

  Sa talent paskemi pas ne shqiperi.u bonè gjith kengetare

  • yuitr loing
   yuitr loing

   Bravoooooooooooooo❤

 • Dafina Sahiti
  Dafina Sahiti

  Kenga e lulit me cimin ta kan ftof ti dhe mevlani left the chat 😂😂

  • Dafina Sahiti
   Dafina Sahiti

   @yuitr loing fol shqip mos u bo ktu kishe je e jashtit se shqiptare jeeee

  • yuitr loing
   yuitr loing

   Helloo 🙋‍♀️Verstehe nichts aber hört sich geil an ☺️kann mir es jemand übersetzen um was es geht ?

 • Ela Selmani
  Ela Selmani

  Ky eshte diss per tean

 • sumeja Sheqiri
  sumeja Sheqiri

  Melisa nuk ka faj pra se a u shtyjke sa per ta ber inet ne perputhe

 • Marsida Dani
  Marsida Dani

  O ylli ❤❤

 • kapedani mirditor
  kapedani mirditor

  zhgarravine

 • Blue Devil
  Blue Devil

  Leje🎇

 • Lucian Alexandru
  Lucian Alexandru

  So beautiful this song

 • Olta Reqica
  Olta Reqica

  Sa e mir je melissa

 • Jasin Bilbilaj
  Jasin Bilbilaj

  Fatjoni ishte me origjinali aty ,kjo melisa na i shpifi me gjith ket andin na vjen per me vjell kengetarja me pa lidhje qe ekziston ne planet 🤮

 • Helin Narin
  Helin Narin

  Wer kommt auch von Esra✌️😂

  • ANDA
   ANDA

   Welche Esra?

 • Violete Ndoci
  Violete Ndoci

  Iyt93j3jdbp9gfzdylggde224578ihcxgbnlll

 • Lishen Shehu
  Lishen Shehu

  Je si yll je si djell kur te shof ty me vjen per vjell 😂😂

 • 12345 123456
  12345 123456

  omg gjitj ato klikime ✌🏻

 • Albiona Muriqi
  Albiona Muriqi

  Like kush ka hy me e pa qfar budalleqesh ka kendu

 • Vildan Yavas
  Vildan Yavas

  Helloo 🙋‍♀️Verstehe nichts aber hört sich geil an ☺️kann mir es jemand übersetzen um was es geht ?

 • Asllan Krasniqi
  Asllan Krasniqi

  Bravoooooooooooooo❤

 • Ina Kasmi
  Ina Kasmi

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Mikela Ibranj
  Mikela Ibranj

  Hajdeni te gjithë komentuesit Koment Melissa 👑 Like Anisa👑 T'a shohim se kush fiton

 • Geola Saliko
  Geola Saliko

  Melisa eshte queen🥰🥰🥰😇😇😇

 • GabrielJaupiofficialkomedi
  GabrielJaupiofficialkomedi

  Prape shkon me andin love

 • Matilda Loka
  Matilda Loka

  I love you muzik shum bukur💖💟💟💟💟💟💟💟🔮💗🔥💝🍓🍓🍓🍓🔥💓💟

 • reputation
  reputation

  ça ësht kjo "këng" mo...ku u katandisëm

 • Muharrem Abdyli
  Muharrem Abdyli

  Bravo ❤🥰

 • Xhensila Dervishaj
  Xhensila Dervishaj

  Pritet bashkpunimi i melvit ft melisa se ekan me plan kto,se nqs zdo hynin te 2 ne perputhen,askush zdo i degjonte.🤣

 • Leda Kasa
  Leda Kasa

  Melissa dihej qe do te dilte me andin cift por ndenji Sa ndenji ne emision gjojas se do dilte cift me fationin dhe doli me andin genjeshtarja😡😡

Потврди
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
67 мил
Capital T - RRUSHE
03:26
151 хиљ.